GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med fat 11525382

nr 1152 5382

Skål med fat

+ assietter 7 st. Gustafsberg, bland annat Liljekonvalj Gunnar Wennerberg, diameter: 22-30

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 11 december 2017
kl 20:25:25